ZADBAJ O WŁASNĄ ENERGIĘ - bezpłatny warsztat dla absolwentów

Mierzysz się na co dzień z wieloma obowiązkami i wymaganiami? Czy wiesz, że zasada „coraz więcej, coraz szybciej” może negatywnie odbijać się na Twojej kreatywności, koncentracji, energii i pasji? Codziennie około 75% osób wykonuje swoją pracę bez zaangażowania. Tym większego znaczenia nabiera regeneracja własnego życia i energii przekładająca się na uzyskanie większej satysfakcji i wydajność, zarówno w pracy, jak i poza nią.

Dział Praktyk i Karier zaprasza Absolwentów na warsztat pt.:

ZADBAJ O WŁASNĄ ENERGIĘ

14 CZERWCA 2014 (SOBOTA), 10.00-17.30, s. 108

Kampus Uczelni Łazarskiego

Dzięki uczestnictwu w szkoleniu dowiesz się:

• co, oprócz wyspania się i sportu możesz zrobić, aby zadbać o swoją energię?
  • jak długo możesz działać na wysokich obrotach i wykonując wiele czynności na raz?
  • jak w sposób szybki i skuteczny „podładować” swój akumulator?

ZAPISZ SIĘ!

Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie obecności poprzez przesłanie maila z imieniem nazwiskiem i numerem telefonu na adres: kariera@lazarski.edu.pl Liczba miejsc ograniczona!

PROWADZĄCA: Karolina Woźniak – psycholog (Wydział Psychologii UW), ekonomistka (SGH w Warszawie). Od kilku lat związana z konsultingiem - doradza klientom biznesowym, w jaki sposób budować efektywność i przewagę konkurencyjną. Zrealizowała wiele projektów dla dużych, międzynarodowych przedsiębiorstw, w których jednym z podstawowych tematów było budowanie zaangażowania w ramach zespołów. Wierzy, że podstawą do motywowania innych jest własna pozytywna energia. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu INTRA. Niniejsze szkolenie jest jej szkoleniem dyplomowym.