Jak przedstawić pomysł w 2 minuty, czyli sztuka prezentacji

Centrum Szkoleń i Doradztwa zawodowego zaprasza na bezpłatne szkolenie autoprezentacji pt. Jak przedstawić pomysł w 2 minuty, czyli sztuka prezentacji.

Występowanie publiczne bywa trudne i frustrujące dla większości osób. Budzi lęk, uruchamia blokady. Co ciekawe, nieudane próby wzbudzają też poczucie wstydu. Rzadko kto ma do siebie pretensje, że nie potrafi prowadzić samochodu, bez konkretnej ilości godzin pod okiem instruktora, natomiast wiele osób uważa za żenujący fakt, że bez ćwiczeń, wskazówek nie potrafi się płynnie, logicznie, merytorycznie wypowiedzieć i to w sposób, który zaciekawi odbiorców. Czy to nie paradoks?

Uczestnicy warsztatu będą mieli okazję na własnym przykładzie przekonać      się, jak dzięki metodycznej pracy, informacji zwrotnej oraz odpowiedniemu        przygotowaniu rozwijać się z kazdym następnym wystąpieniem. Wezmą          udział w ćwiczeniach, które pomogą zwrócić większą uwagę na                        komunikowane treści. Poznają triki pomagające złapać dobry kontakt z            publicznością.

Uważasz, że nie masz predyspozycji do wystapień publicznych? A może po      prostu chcesz się rozwijać? Zapraszam, spróbuj.

Termin: 16 maja 2014 między 10:00-13:00
Zapisy: s.byszewska@uksw.edu.pl

Trener:
Marcin Chydziński

Pedagog, coach, trener, scriptdoctor, scenarzysta. Prowadzi indywidualne coachingi i warsztaty z zakresu wystąpień publicznych, autoprezentacji, komunikacji i wykorzystania własnego potencjału. W latach 2006-2013 pracował w Centrum Nauki Kopernik, gdzie odpowiadał za jakość pokazów, warsztatów i wszelkich form kontaktu z publicznoscią. W 2013 roku zwyciężył w organizowanym w ramach BIG Event konkursie na prezentację naukową w Wielkiej Brytanii.