Szkolenie: Liderzy projektów społecznych

Dołącz do LIDERÓW PROJEKTORa!

Jeżeli jesteś aktywnym studentem i chcesz mieć wpływ na swoje otoczenie - weź udział w szkoleniu!

DATA: 23-25.11.2018 r. (pt./sob./ndz.)

MIEJSCE: Lublin, ul. Marii Skłodowskiej Curie 3 (Lubelski Dom Technika NOT, II piętro)

MODUŁY SZKOLENIOWE:

1. Poznanie i trening narzędzi liderskich pomocnych w uruchamianiu współdziałania.

2. Identyfikacja własnego potencjału w zakresie umiejetności budowania współpracy w zespołach.

3. Rola lidera w prowadzeniu działań, które mają na celu wprowadzenie zmiany społecznej lub rozwój lokalnej społeczności.

4. Angażowanie innych do działania. Jak budować skuteczny zespół i go rozwijać?

5. Zarządzanie projektem.

WAŻNE:

- szkolenie jest bezpłatne,

- organizator zapewnia wyżywienie, nocleg i materiały szkoleniowe,

- organizator nie zwraca kosztów dojazdu na szkolenie

- po ukończeniu dwóch etapów (aktywny udział w 3 dniach szkolenia i realizacja zadania poszkoleniowego) otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia

- najbardziej aktywni uczestnicy wygrają kolejne zaawansowane szkolenie

OSTATECZNY TERMIN nadsyłania aplikacji upływa: 15.11.2018 r. o godz. 23:59

Ogłoszenie wyników rekrutacji 16.11.2018 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub nasz pytania - zajrzyj na stronę internetową Programu lub napisz na adres: rozwoj@projektor.org.pl

ZGŁOŚ SIĘ: http://bit.ly/szkolenieLPS