Warsztaty Przedsiębiorczości

Przedsiębiorcy małych firm stanowią o sytuacji kraju, a generowane przez nich przychody to ponad 2/3 przyrostu PKB. Pozostała część przyrostu PKB jest generowana przez przedsiębiorczych menedżerów zarządzających dużymi firmami. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z problematyką prawnych podstaw zakładania i funkcjonowania działalności gospodarczej, z praktyczną wiedzą z zakresu zakładania działalności gospodarczej, z obowiązkami przedsiębiorcy. Największy nacisk położony jest na praktyczne umiejętności w zakresie zakładania działalności gospodarczej. Każdy z uczestników "Warsztatów Przedsiębiorczości" pozna drogę swojej firmy krok po kroku - od pomysłu po rozwój i przepis na sukces. Tematyka szkolenia:
- Zakładanie działalności gospodarczej – krok po kroku
- Podstawowe pojęcia związane z działalnością gospodarczą,
- Tworzenie biznesplanów,
- Formy prowadzenia działalności gospodarczej,
- Prawne podstawy zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

Warsztaty trwają 60 godzin i kończą się zaliczeniem, a student otrzymuje 3 punkty ECTS.

_______________________________________________________________________

OPINIE UCZESTNIKÓW

Zajęcia były prowadzone tak, aby każdy element wiedzy, jaki zdobyliśmy, procentował w przyszłości w procesie zakładania własnego biznesu. Oprócz informacji potrzebnych przyszłym przedsiębiorcom uzyskaliśmy wskazówki, jak być świadomymi konsumentami. Forma zajęć, czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym, zachęca do aktywnego uczestnictwa w kursie.

Kinga, WP 2011/2012

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą się czegoś dowiedzieć o założeniu działalności gospodarczej. Dzięki WP nauczyłam się tworzyć profesjonalny biznesplan, a także odpowiedniego podejścia do potencjalnego klienta. Gorąco polecam!

Anna, WP 2011/2012

Jestem wdzięczna CSiDZ za zorganizowanie Warsztatów Przedsiębiorczości. Zawiłe ścieżki wyprostowały się, uzyskałam odpowiedź na wiele pytań i niejasności, wszystko mi się usystematyzowało. Wyjątkowa, życzliwa atmosfera sprzyjała nauce i nawiązywaniu nowych kontaktów. Dziękuję!

Agnieszka, WP 2011/2012

Dzięki Warsztatom Przedsiębiorczości można dowiedzieć się, jak można założyć firmę, jak stworzyć dobry biznesplan tak, aby nasz pomysł na działalność został wprowadzony w życie. Kompetencje prowadzącego oraz sposób prowadzenia zajęć pomógł mi zapamiętać wiele ważnych informacji na tematy związane z założeniem działalności.

Joanna, WP 2011/2012

Jeżeli chcesz założyć własną firmę oraz być skutecznym na rynku pracy, to te warsztaty są dla Ciebie idealnym wyborem.

Marcin, WP 2011/2012