Szkolenie: Autoprezentacja i mowa ciała - potęga komunikacji niewerbalnej

Zapraszamy wszystkich studentów UKSW na organizowane wspólnie z firmą 4finance szkolenie  „Autoprezentacja i mowa ciała – potęga komunikacji niewerbalnej”.

Zakres szkolenia obejmuje wiele aspektów miękkich związanych z:

- odkryciem swoich mocnych stron i efektywnym wykorzystaniem ich w procesie szukania pracy,

- rozwijaniem kluczowych kompetencji, które obecnie są poszukiwane przez rekruterów,

- umiejętnością diagnozowania własnych luk kompetencyjnych oraz pracą nad ich niwelowaniem,

- efektywną komunikacją pokolenia Z, Y i X – jak nawiązać relacje z szefem i być docenianym,

- autoprezentacją i mową ciała,

- umiejętnością zarządzania własnymi emocjami – jak nie dać się stresowi,

- tworzeniem ciekawego i atrakcyjnego CV i listu motywacyjnego.

Termin:

11.01.2019 r. piątek w godz. 10:30 – 14:30

Miejsce:

sala 322 w bud. 23, kampus przy ul. Wóycickiego 1/3

Kontakt/zapisy:

Wyślij zgłoszenie na adres: m.sobolewska@uksw.edu.pl

Maila zatytułuj: Autoprezentacja.

W treści maila podaj:

• imię, nazwisko,
  • kierunek i rok studiów

Zgłoszenia przyjmujemy do 09.01.2019 r.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Szewczyk – certyfikowany Trener Biznesu, konsultant ds. rozwoju kompetencji miękkich oraz twardych, budowania zaangażowania oraz efektywnego wykorzystania potencjału pracowników. W obszarze szkoleń i rozwoju od 2012 r. Posiada doświadczenie w tworzeniu i koordynowaniu projektów rozwojowych związanych z tworzeniem kultury negocjacji i lean management, feedbacku, etycznej windykacji, onboardingu oraz budowania ścieżek kariery.