Uniwersytet 2.0.

Tytuł projektu: Uniwersytet 2.0. Innowacyjna edukacja. Efektywne zarządzanie

Wartość całkowita projektu: 16.337.077,83 zł

Okres realizacji: 19.02.2018 – 18.02.2022

Typ projektu: dydaktyczny, edukacyjny i rozwojowy

Cel projektu: Efektem projektu będzie wysoko wykwalifikowany i pożądany na rynku pracy absolwent, przygotowany kompleksowo do podjęcia zatrudnienia, oraz kadra kierownicza i administracyjna UKSW odpowiednio przygotowana do wyzwań związanych z restrukturyzacją i reformą szkolnictwa wyższego.
Opis projektu: Projekt realizowany w ramach ścieżki Zintegrowane Programy Uczelni obejmuje dydaktykę, współpracę międzynarodową i zarządzanie uczelnią z wdrożeniem nowoczesnych technologii (m.in.: aplikacja mobilna ulepszająca komunikację studentów z uniwersytetem). Projekt obejmuje następujące moduły:

• MODUŁ PROGRAMÓW KSZTAŁCENIA
• MODUŁ PODNOSZENIA KOMPETENCJI
• MODUŁ ZARZĄDZANIA W INTYTULACJACH SZKOLNICTWA WYŻSZEGO

Rejestracja na przedmioty realizowane w ramach projektu zostanie uruchomiona w systemie USOS pod koniec września.