Szkolenie w ramach projektu Cross EUWBA

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie w ramach projektu Cross EUWBA. Na spotkaniu pokażemy Ci jak skutecznie zaprezentować się przed inwestorami i rozwinąć umiejętności niezbędne podczas pitchingu. Eksperci opowiedzą o strategiach biznesowych i ich praktycznym zastosowaniu. Swoimi doświadczeniami podzielą się też Ci, którym udało się osiągnąć sukces. Do udziału zapraszamy potencjalne inwestorki i przedsiębiorczynie.

Termin szkolenia: 09.04.2018 r., g.13.00-20.00
Miejsce szkolenia: siedziba PARP, ul. Pańska 81/83, Warszawa
Zgłoszenia: Prześlij swoje imię i nazwisko, nazwę instytucji i ewentualne pytania na adres: crosseuwba@parp.gov.pl

RAMOWY PROGRAM

13.00 – 16.00 – Strategie biznesowe dla przedsiębiorstw:
•     kluczowe zagadnienia strategii biznesowych,
•     jak nauczyć się postrzegać własne przedsiębiorstwo w kategoriach modelu biznesowego,
•     przykłady inteligentnych strategii biznesowych,
•     metoda Osterwaldera – Business Model Canvas,
•     przydatne narzędzia do tworzenia strategii biznesowych.

16.30 – 18.30 – Przygotowanie kobiecych przedsiębiorstw do prezentacji pitchingowej:
•     czy jestem gotowa na współpracę z aniołem biznesu?
•     jakich informacji potrzebuje anioł biznesu?
•     czy potrzebuję rachunku zysków i strat?
•     struktura prezentacji pitchingowych (prezentacje przed aniołami biznesu),
•     szacowanie własnego biznesu i przygotowanie oferty inwestycyjnej dla aniołów biznesu,
•     umiejętności pitchingowe (efektywna komunikacja, kreatywna empatia).

19.00 – 20.00 – Sukcesy i porażki w biznesie - success story.

Więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie www.parp.gov.pl/crosseuwba

NABÓR
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zachęca do udziału w projekcie Cross EU Women Business Angels. Jesteś założycielką/ menadżerką w startupie lub kierujesz swoje produkty do kobiet? Twój start-up istnieje krócej niż 3 lata?
Nabór do projektu jest ciągły, ale jeżeli chcesz przedstawić swój pomysł Aniołom Biznesu podczas majowego pitchingu, zapoznaj się z ogłoszeniem o naborze i wypełnij formularz aplikacyjny. Na zgłoszenia czekamy do 9 kwietnia br. pod adresem: crosseuwba@parp.gov.pl
Więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie www.parp.gov.pl/crosseuwba