Warsztat: Rozwój dziecka w wieku przedszkolnym - co powinno niepokoić?

Zapraszamy na warsztaty przeznaczone dla studentów, którzy planują pracę z dziećmi. Podczas 3-godzinnego spotkania

• przyjrzymy się rozwojowi dziecka,
  • zadamy najczęstsze pytania rodzica i nauczyciela dotyczące rozwoju,
  • zastanowimy się, co jest symptomem najczęstszych zaburzeń neurorozwojowych, w jakich sytuacjach je obserwować, jak różnicować i co zrobić z zaobserwowanymi trudnościami.

Prowadząca: Marta Cieśla - założycielka Centrum Wspierania Rozwoju ESPERI, psycholog, absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Na co dzień trener warsztatów dla rodziców dzieci z ADHD i ZA, terapeuta prowadzący dzieci z autyzmem i innymi wyzwaniami rozwojowymi.

Termin: 29.11, godz. 9-12

Miejsce: UKSW, kampus przy ul. Wóycickiego 1/3, bud. nr 15, sala 1527

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres konsultacje@uksw.edu.pl, w tytule maila wpisując „rozwój dziecka”, a w treści imię, nazwisko i numer telefonu.