Your first interview in English

NAUCZ SIĘ ROBIĆ DOBRE WRAŻENIE NA REKRUTERACH!

Zapraszamy Cię na bezpłatny warsztat Your first job interview in English.

Podczas warsztatu

• Poznasz technikę STAR i PAR - nauczysz się opowiadać o doświadczeniu po angielsku
  • Dowiesz, się jak mówić o swoich kompetencjach, nie mając jeszcze doświadczenia
  • Przygotujesz odpowiedzi na najczęstsze pytania rekrutacyjne
  • Przećwiczysz odpowiedzi na najtrudniejsze pytania rekrutacyjne

Gdzie? Kampus przy ul. Wóycickiego 1/3, bud. 15, sala 1527

Kiedy? 8 listopada 2017, godz. 9:00-12:00

Prowadzący: Tomasz Kamiński - prowadził warsztaty dotyczące rozmów kwalifikacyjnych w Szkole Głównej Handlowej oraz dla wielu klientów indywidualnych. Dzięki autorskiej wypracowanej metodzie otrzymywał oferty pracy w firmach takich jak Citi International, Wirtualna Polska, Accenture, Polskie Radio, Lionbridge, Polskapress (Polska Times) i innych. Jest lektorem angielskiego biznesowego, trenerem, networkerem. Prowadzi warsztaty po angielsku i kursy angielskiego biznesowego dla międzynarodowych korporacji oraz przedsiębiorców i studentów uczelni ekonomicznych dla firmy Blackbird Academy.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: konsultacje@uksw.edu.pl, wpisując w temacie „Job interview”, a w treści podając swoje imię, nazwisko, kierunek studiów i numer telefonu.

Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim. Do udziału wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.