KARTA ABSOLWENTA UKSW (darmowa) – atrakcyjne zniżki na produkty oraz usługi

Jesteś studentem ostatniego roku studiów lub Absolwentem UKSW? Dołącz do Nas i korzystaj z przywilejów, które daje „Karta Absolwenta UKSW”.
Wystarczy wypełnić deklarację znajdującą się na http://bk.uksw.edu.pl/node/204

Wydrukowaną, wypełnioną oraz podpisaną deklarację należy dostarczyć (wraz z dokumentem  poświadczającym status (Absolwenta lub Studenta) - może być wydruk z systemu USOS, ksero legitymacji studenckiej, ksero dyplomu) osobiście lub przesłać pocztą do Biura Karier UKSW na poniższy adres:

Biuro Karier UKSW
ul. Wóycickiego 1/3 bud. 21, pok. 311
01-938  Warszawa

Partnerami programu „Karta Absolwenta UKSW” są m.in.: Teatr Capitol, Teatr Powszechny, HulaKula – Rozrywkowe Centrum Miasta, Kino Atlantic, Pizza Dominium, Salon Fryzjerski Berendowicz&Kublin, ściana wspinaczkowa MAKAK.

- więcej informacji o Partnerach programu

- odpowiedzi na często zadawane pytania związane z programem

- Szczegółowe informacje na temat programu uzyskasz również w Biurze Karier UKSW (tel. 22 569 68 45, e-mail: aip@uksw.edu.pl)