Uniwersyteckie Spotkania z Rynkiem Pracy na UW

Zapraszamy do udziału w 28. edycji Uniwersyteckich Spotkaniach z Rynkiem Pracy, która odbędzie się w dniach 05-06 kwietnia 2017 r.

Spotkania  nie mają formy Targów Pracy, a preferowaną formą udziału firm są praktyczne zajęcia w formie warsztat/ prezentacji interaktywnych prowadzone dla studentów i absolwentów, bezpośredni kontakt z osobami zainteresowanymi praktyką/pracą w sesjach Rekrutacja w klimacie UW

Podczas Spotkań studenci i absolwenci mają możliwość nawiązać bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm, działów rekrutacyjnych i agencji rynku pracy, odbyć indywidualną konsultacją z doradcą zawodowym, zapoznać się z ofertami, które są dostępne w serwisie www.biurokarier.edu.pl.

Spotkania trwają przez 2dni, w tym przez dwa dni prowadzone będą sesje w ramach „Rekrutacja w klimacie UW”.

05.04.2017 r. dzień pt. „Praca dla lingwistów”

06.04.2017 r. dzień pt. „Praca w administracji”

szczegółówe informacje